Про компанію

∞ РеЛС мережа будівельних магазинів - це частина великої української мережі Споживчий кооператив "Мережа будівельних магазинів", яка є частиною загальноєвропейського об’єднання будівельних магазинів Euro-Mat.

  Споживчий кооператив "Мережа будівельних магазинів" став найкращою організацією в Україні в сфері роздрібної торгівлі "European Business Awards 2017/2018". А також ми прийняли участь у фінальному етапі загальноєвропейського конкурсу організацій "European Business Awards 2017/2018", який проходив у м. Варшава (Польща). Споживчий кооператив "Мережа будівельних магазинів"  отримав звання найкращої компанії Європи в номінації "Взаємодія із споживачами і ринком".

∞ РеЛС - спростіть ремонт свого будинку! Зробіть життя простіше і практичніше!

   Завжди приємно зробити річ своїми руками, а тим більше зробити ремонт свого будинку облаштувавши його, врахувавши всі побажання, при цьому не створивши собі проблем з вибором товарів і його покупкою.

  ∞ РеЛС – магазини будівельних матеріалів, що динамічно розвиваються. Ми пропонуємо широкий спектр товарів для будови, ремонту та декору від українських та закордонних виробників. На відміну від будівельних супермаркетів, де пропонується лише великий вибір товару, наш інтернет магазин в основу ставить не лише продаж, а й надання комплексних послуг, які є необхідними для наших клієнтів. В даний момент компанія СК МБМ і РеЛС займають провідну позицію з реалізації будівельно-оздоблювальних матеріалів по Україні, пропонуючи вигідні ціни як при купівлі оптом, так і в роздріб. Саме в нас наявний широкий вибір товарів, легкість при оформленні заказів, досвідченість і професіоналізм працівників, і найосновніше – доставка в будь-яку точку України.  Купляти в нас не тільки вигідно, але й зручно!

 

                Чому ми, а не хто-небудь інший?

  • гнучка грошова система і сезонні акції, які дають змогу придбати якісні будівельні матеріали за доступними цінами;
  • співпраця з передовими європейськими виробниками по виробництву будівельних матеріалів;
  • відповідність товарів сучасним вимогам;
  • гуртово-роздрібні продажі;
  • обслуговування об’єктів будівництва.                                                                                             

Ми - команда, яка досягає успіху завдяки задоволенню потреб клієнтів!

  Повага до кожного. Найкраща якість товарів. Клієнту – найкраще обслуговування. Прагнення до досконалості у своїй роботі. Компанія постійно вдосконалюється, покращує сервіс, розширює асортимент товарів та спектр послуг щоб максимально задовольнити потреби споживачів!

  На сьогодення компанія ∞ РеЛС вдосконалює асортимент і пропонує ексклюзивні товари, які значно вирізняються серед інших вдалим поєднанням ціни і якості, естетичними властивостями і є екологічно безпечними при використанні. 

Будматеріали Борщівбудівельні матеріали Борщів РеЛС мережа будівельних магазинів

мережа будівельних магазинів